Інтернет-крамниця «Українська культура»
грн

Увага! Використання в будь-якому вигляді сайту uaculture.in.ua (зокрема, але не обмежуючись, розміщенням замовлень товарів з використанням сайту uaculture.in.ua, створення та користування Особистим кабінетом участь в бонусних програмах, акціях, заповнення заявок, форм і т.п.) означає, що користувач ознайомлений та згоден з умовами Публічної оферти та акцептував (прийняв, погодився) її умови. Публічна оферта є обов'язковою для виконання. Якщо Ви не згодні к з умовами цієї Публічної оферти, утримайтеся від використання сайту uaculture.in.ua.

Публічна оферта крамниці «Українська культура»

Товариство з обмеженою відповідальністю «Видавничий дім «Українська культура» (ТОВ «Видавничий дім «Українська культура»), в особі Директора Букета Євгена Васильовича, що діє на підставі Статуту, ідентифікаційний код 42728424 (далі - «Продавець»), з одного боку, і користувач мережі Інтернет/споживач (далі - «Покупець»), з іншого боку, разом – Сторони, уклали цей договір (далі – «Публічна оферта»), що відповідно до статей 633, 699 Цивільного кодексу України та ст. 11 Закону України «Про електронну комерцію» є публічною офертою (пропозицією) укласти договір купівлі-продажу, зверненою до невизначеного кола осіб та розміщеною в мережі Інтернет на сайті інтернет-крамниці.

1. Використані терміни

Покупець –  це фізична особа, яка досягла 18-річного віку та володіє повною правоздатністю і дієздатністю, що використовує сайт ua та/або його окремі інструменти, та/або зареєструвалася на сайті uaculture.in.ua, та/або здійснила Замовлення, та яка прийняла цю Публічну оферту і виконала всі її нижчевикладені умови, та прийняла на себе зобов'язання, що виникають в результаті використання сайту. Якщо не зазначено інше, Покупець є платником та одержувачем Товару та/або Контенту.
Продавець – це юридична особа, вказана в преамбулі Публічної оферти, що розміщує в Інтернет-крамниці пропозиції придбати Товари та Контент.
Товар – матеріальний об'єкт, пропонований до продажу Продавцем, розміщений в Інтернет-крамниці, щодо якого зазначена ціна, назва, опис, характеристики, зазначено статус його наявності, тощо.
Контент – товар, що представлений в Інтернет-крамниці у вигляді текстових, зображувальних, аудіо та відео файлів різних форматів (електронні книги та аудіо-книги) та представлені для огляду, завантажування, продажу та/або інших дій
Замовлення – запит Покупця, адресований Продавцю, з пропозицією здійснити продаж обраного в Інтернет-крамниці Товару та/або Контенту.
Пропозиція – відомості про Товари та Контент, розміщені в Інтернет-крамниці та доступні для невизначеного кола осіб, які включають в себе інформацію про товар, його ціну, способи оплати та доставки, інформацію про знижки та акційні пропозиції, а також інші умови придбання товару.
Інтернет-крамниця – веб-сайт, що має адресу в мережі Інтернет, на окремих сторінках (в розділах) якого розміщено правила реєстрації на сайті, оформлення Замовлення, оплати, доставки, гарантії, тощо, а також міститься інформація про Товари та Контент.
Особистий кабінет – особисті дані Покупця, що Покупець самостійно та з власної волі надає Продавцю під час реєстрації на сайті uaculture.in.ua, які зберігаються на сервері Продавця. Покупець має право зареєструватися на сайті uaculture.in.ua, встановити власний логін та пароль, унікальність яких підтверджує Продавець. Продавець забезпечує конфіденційність логіна і пароля Покупця, повідомленого Продавцю під час реєстрації.

2. Про що ця публічна оферта

Публічна оферта регулює порядок доступу користувача до інформації, що розміщується на сайті, порядок використання сайту, можливість замовлення та придбання товару і контенту, інші питання, викладені в цій угоді.

Відповідно до умов цієї Публічної оферти Продавець пропонує до продажу Товари та Контент необмеженому колу осіб – Покупцям.

Покупець, користуючись сайтом uaculture.in.ua, переглядаючи інформацію про Товари та Контент та Пропозиції Продавця, та/або здійснюючи Замовлення в Інтернет магазині, та/або реєструючись на сайті uaculture.in.ua, та/або завантажуючи будь-який Контент, вважається таким, що прийняв умови та приєднався до Публічної оферти.
Інформація про Товари та Контент, їх ціни, умови придбання та доставки, інша інформація розміщена в Інтернет-крамниці на сайті uaculture.in.ua є динамічною, тобто інформація може бути оновлена, змінена і доповнена Продавцем в будь-який момент часу без попереднього повідомлення про це потенційного Покупця. Зміни набувають чинності після їх публікації на сайті uaculture.in.ua та застосовуються до будь-якого Замовлення, зробленого після публікації змін.

3. Правила замовлення товару у крамниці «Українська культура»

Покупець може здійснити Замовлення товару без реєстрації на сайті uaculture.in.ua, але при цьому ним повинні бути коректно заповнені обов'язкові поля у формі «Контактні дані».

Внесенням інформації у формі «Контактні дані», а також здійснивши Замовлення, Покупець дає свою згоду, що він ознайомлений з умовами Публічної оферти, і всі дії, які будуть ним вчинені, не суперечитимуть її умовам.

Замовлення вважається прийнятим до виконання, а Пропозиція Продавця прийнята Покупцем після отримання Покупцем електронного повідомлення від Продавця на адресу електронної пошти Покупця, яку він вказав, здійснюючи Замовлення, або шляхом здійснення телефонного дзвінка Продавцем на номер мобільного телефону, який вказав Покупець, з підтвердженням факту узгодження та приймання Замовлення.

Продавець має право відхилити Замовлення у разі фактичної відсутності Товару на складі шляхом надсилання електронного повідомлення чи здійснення телефонного дзвінка Покупцеві. В такому випадку права і обов'язки Сторін, пов'язані з продажем, доставкою і передачею замовленого Товару Покупцю і оплатою його Продавцю, передбачені умовами Публічної оферти, припиняються, а вартість Товару, у випадку сплати за нього, повертається Покупцю.

У випадку відсутності можливості підтвердження Замовлення Продавцем з причин невірно вказаної Покупцем адреси електронної пошти чи/та номеру телефону, Продавець має право скасувати таке Замовлення.

4. Про ціни і оплату товару

Ціна Товару або Контенту вказана в Інтернет-крамниці у відповідній Пропозиції Товару та є дійсною на момент здійснення Замовлення. Ціна Товару може включати ціну доставки, якщо це відповідає Пропозиції Продавця.

Продавець має право в односторонньому порядку без попередження змінити ціну на Товар та/або Контент. Такі зміни не стосуються випадків, коли Замовлення прийнято Продавцем, а Покупець отримав електронне повідомлення або телефонний дзвінок про підтвердження Замовлення або Покупець оплатив Замовлення.
Вартість Товару та Контенту сплачується в національній валюті України - гривні.

Покупець, здійснюючи Замовлення, зобов’язаний повідомити про себе всю інформацію, необхідну Продавцеві для продажу Товару та/або Контенту, а саме ПІБ, телефон, електронну адресу, адресу доставки та іншу необхідну Продавцеві інформації, відповідно до Пропозиції.

Покупець може здійснити оплату замовленого Товару одним із зазначених способів (при наявності): 1. банківською картою Visa або MasterCard в Інтернет-крамниці в момент здійснення Замовлення. В такому випадку Покупець має повідомити Продавцю відомості, що дають змогу забезпечити проведення оплати відповідним оператором платіжних систем, який несе відповідальність за їх збереження та використання в порядку, передбаченому законодавством; 2. готівкою при отриманні Товару у офісі ТОВ «Видавничий дім «Українська культура»; 3. банківським переказом на рахунок Продавця згідно виставленого ним рахунку; 4. наложеним платежем при отриманні Товару службами доставки, які пропонуються Продавцем в Інтернет-магазині; 5. погашенням емітованого Продавцем подарункового сертифікату.

Покупець може здійснити оплату замовленого Контенту: 1. банківською картою Visa або MasterCard в Інтернет-крамниці в момент здійснення Замовлення. В такому випадку Покупець має право повідомити Продавцю відомості, що дають змогу забезпечити проведення оплати відповідним оператором платіжних систем, який несе відповідальність за їх збереження та використання в порядку, передбаченому законодавством; 2. банківським переказом на рахунок Продавця згідно виставленого ним рахунку.

У випадку здійснення Покупцем оплати за надання доступу до завантаження Контенту та неможливості його безпосереднього завантаження з технічних чи будь-яких інших причин Покупцем, що виникли з вини Покупця, повернення сплачених грошових коштів не проводиться, а Контент буде вважатися таким, що отриманий належним чином. Повернення сплачених грошових коштів можливе лише у тому випадку, якщо Продавцем був наданий пошкоджений файл (який неможливо відтворити чи зберегти) (якщо це доведено після перевірки Продавцем) та у разі, якщо Продавець не може здійснити заміну такого файлу.

У разі, якщо Замовлення анульоване Покупцем або відхилене Продавцем, сплачена вартість Товару або Контенту підлягає поверненню, а витрати на доставку, понесені Продавцем до моменту анулювання Покупцем Замовлення, поверненню не підлягають.

5. Умови доставки товару

Доставка товару здійснюється по всій території України, за винятком АР Крим і ОРДЛО (тимчасово окуповані окремі райони Донецької і Луганської областей), протягом розумного строку з моменту обробки та узгодження Замовлення Продавцем з Покупцем, за вказаною Покупцем адресою.

При оформленні Замовлення Покупець має можливість самостійно обрати спосіб доставки Товару, а саме: 1. кур'єрська доставка (вручення кур’єром за адресою, вказаною Покупцем), доступно у визначених Інтернет-магазином населених пунктах; 2. отримання товару у обраному відділенні служби доставки (служби доставки можливо обрати зі списку, вказаного в Інтернет-крамниці); 3. самовивіз (адреси вказані у відповідному розділі в Інтернет-крамниці).

Вартість доставки Товарів здійснюється за тарифами компаній, які безпосередньо здійснюють доставку Товару. Вся необхідна інформація щодо доставки товарів зазначається Покупцем під час оформлення Замовлення.

Продавець докладає всіх зусиль для дотримання термінів доставки, вказаних при отриманні Замовлення, однак, затримка доставки можлива внаслідок непередбачуваних обставин, які перебувають поза контролем Продавця (обставини форс-мажору). Продавець інформує Покупця в разі виникнення форс-мажорних обставин і погоджує нові умови доставки через електронну пошту або за допомогою засобів телефонного зв’язку.

Моментом отримання Товару Покупцем є підписання Покупцем документу, що підтверджує факт прийняття замовленого Товару (накладна, декларація на пересилання тощо) або фактичне отримання Покупцем Товару та вчинення дій, що свідчать про прийняття Товару. Для видачі Товару Покупцю останній зобов'язаний пред'явити при отриманні Товару документи, що засвідчують особу.

Перед відправкою Товару він перевіряється Продавцем. При отриманні Товару Покупець зобов'язується перевірити Товар на наявність пошкоджень, а також наявність накладної і в разі виявлення невідповідностей на місці пред'явити претензії. Продавець не несе відповідальність за дії служб доставки, що забезпечують доставку товару Покупцям.

При отриманні Товару, до моменту підписання документів, що підтверджують отримання товару, Покупець зобов'язаний ознайомитися з інформацією про Товар, що міститься на товарі та/або упаковці та /або в товаро-супроводжувальних документах. У разі необхідності отримання додаткової інформації про Товар Покупець зобов'язаний зв'язатися з Продавцем та отримати необхідну інформацію засобами дистанційного зв'язку до моменту прийняття такого Товару.

Покупець має право порушити цілісність пакування Товару, провести огляд Товару, а також розпорядитися Товаром будь-яким іншим способом на власний розсуд тільки після його повної оплати. Вказане положення не позбавляє Покупця прав, передбачених Законом України «Про захист прав споживачів» щодо повернення Товару неналежної якості. Повернення товарів здійснюється згідно «Правил повернення товарів».

Покупець має право призначити одержувачем придбаного Товару третю особу. У цьому випадку Покупець зобов'язаний вказати в формі Замовлення дані, необхідні для ідентифікації одержувача і доставки йому Товару. На відносини сторін, в такому випадку, поширюються положення ст. 636 Цивільного кодексу України.

6. Доступ до завантаженння контенту

Надання доступу до завантаження Контенту надається Покупцю тільки після повної оплати такого Контенту.

Кількість завантажень файлів Контенту, що придбані Покупцем, може бути обмежена. Інформація про обмеження кількості завантажень Контенту може бути надана додатково.

Файли Контенту надаються для завантаження Покупцям Контенту у вигляді, в якому були отримані від власника прав інтелектуальної власності на такі файли. Продавець зобов'язується надати доступ до Контенту в одному або декількох із можливих варіантів форматів файлів Контенту на власний вибір. Продавець не несе відповідальності за неможливість завантаження файлу Контенту у певному форматі незалежно від того, чи був заявлений цей формат у списку доступних для цього твору.

Покупець зобов’язується використовувати файли, доступ до яких був наданий Продавцем відповідно до умов цієї Публічної оферти, лише в особистих цілях на власний розсуд: завантажувати, читати текст електронної книги, слухати аудіокнигу як частково, так і повністю.

Покупцю забороняється: 1. передавати (пересилати, завантажувати тощо ) Контент третім особам як повністю, так і частково; 2. розміщувати Контент в мережі Інтернет або інших мережах на будь-яких веб-сайтах, мобільних додатках, соціальних мережах та інших ресурсах в публічному доступі та надавати доступ до завантаження Контенту необмеженому колу осіб; 3. відтворювати Контент публічно, в тому числі за допомогою радіо та телебачення та в мережі Інтернет; 4. виготовляти примірники Контенту у друкованому вигляді або у будь-якій іншій матеріальній формі, якщо це відтворення має на меті подальше поширення; 5. зламувати (здійснювати спроби злому) DRM (технічних засобів захисту від несанкціонованого використання Контенту) або будь-яким іншим способом здійснювати (намагатися здійснити) доступ до Контенту, крім тих способів, які надав Продавець; 6. Недотримання вимог п. 6.4 – 6.6. Публічної оферти є порушенням прав інтелектуальної власності Продавця та інших власників прав інтелектуальної власності, Контент яких пропонується до продажу в Інтернет-крамниці Продавця. Покупець самостійно несе відповідальність за вказані правопорушення та інші порушення прав інтелектуальної власності правовласників Контенту відповідно до Цивільного кодексу, Кримінального кодексу України та Закону України «Про авторське право та суміжні права».

7. Відповідальність сторін

Покупець погоджується та гарантує не вчиняти будь-яких дій, які можуть розглядатися як такі, що порушують законодавство України та/або норми міжнародного права, в тому числі в сфері інтелектуальної власності, авторських та суміжних правах, а також будь-яких дій, які призводять або можуть призвести до порушення нормального функціонування Інтернет-магазину і його сервісів.

Покупець зобов'язаний своєчасно проінформувати Продавця про несанкціонований доступ до Особистого кабінету Покупця третіми особами. Для інформування Покупець повинен звернутися в Службу підтримки за координатами, вказаними в Інтернет-магазині.

Покупець не має права передавати право користування власним Особистим кабінетом третім особам. У разі виявлення фактів передачі даних Особистого кабінету третім особам або фактів колективного користування Особистим кабінетом, Продавець має право заблокувати відповідний Особистий кабінет і скасувати Замовлення, в тому числі оплачені, зроблені за допомогою такого Особистого кабінету. Покупець самостійно несе відповідальність за наслідки передання логіна та пароля третім особам.
Коментарі та інші записи Покупця на сайті uaculture.in.ua повинні не суперечити вимогам законодавства України, не містити нецензурних та лайливих слів, не ображати третіх осіб.

Використання матеріалів сайту uaculture.in.ua без письмової згоди Продавця не допускається. При погодженому цитуванні матеріалів сайту uaculture.in.ua, відповідне посилання на нього є обов'язковим.

Покупець несе відповідальність за достовірність зазначених ним даних при реєстрації чи оформленні Замовлення. У разі, якщо некоректне, неточне та/або неправильне зазначення даних призвело до додаткових витрат Продавця, пов'язаних з доставкою Товару за невірно вказаною адресою або видачу Товару невірно вказаному особі, всі пов'язані з цим збитки та витрати покладаються на Покупця. Продавець має право утримувати суму таких збитків або витрат з сум, сплачених Покупцем в якості оплати Товару.

Відповідальність за грошові перекази, які здійснює Покупець, повністю несуть банківські установи і платіжні системи, послугами яких скористався Покупець. Продавець не відповідає за їх дії.

Продавець докладає всіх можливих зусиль для забезпечення належного функціонування Інтернет-крамниці, проте не несе відповідальності за невиконання або неналежне виконання зобов'язань, передбачених Публічною офертою, а також за шкоду, завдану у зв'язку з цим, внаслідок, але не обмежуючись: 1. неправомірними діями третіх осіб; 2. збоями в роботі Інтернет-крамниці, зумовленими помилками в коді, комп'ютерними вірусами та іншими сторонніми фрагментами коду в програмному забезпеченні Інтернет-крамниці; 3. відсутністю інтернет-з'єднань між пристроєм Покупця і сервером Інтернет-крамниці, а також між сервером Інтернет-крамниці і мережею Інтернет; 4. проведенням державними органами та іншими належним чином уповноваженими організаціями оперативних заходів, що впливають на роботу Інтернет-крвмниці; 5. виконанням оновлень програмного забезпечення Інтернет-крамниці.

З метою недопущення неавторизованого автоматичного сканування Інтернет-крамниці, а також використання Інтернет-крамниці з метою проведення шахрайських дій та у разі наявності обґрунтованої підозри у зловживаннях з боку Продавця щодо використання сайту Продавець залишає за собою право: 1. заблокувати доступ Покупцю до Інтернет-крамниці; 2. скасувати всі Замовлення, в тому числі оплачені, що здійснені шляхом використання неавторизованого доступу; 3. стягнути відшкодування збитків, завданих використанням неавторизованого доступу до Інтернет-крамниці.

Продавець не несе відповідальності за будь-які витрати Покупця за прямий або непрямий збиток, включаючи упущену вигоду або втрачені дані, шкоду честі, гідності або ділової репутації, який може бути нанесений Продавцю внаслідок використання Інтернет-крамниці.

Продавець не несе відповідальності перед Покупцем, якщо Покупцеві з тих чи інших причин не сподобався зміст, оформлення, літературно-художня цінність тощо придбаного Товару та/або Контенту належної якості.

Використаня персональних даних

Обробка персональних даних здійснюється згідно «Політики конфіденційності» сайту.

Додаткові вимоги

Усі правила і умови здійснення/виконання окремих дій/операцій, розміщені у відповідних розділах Інтернет-крамниці, є невід'ємними частинами Публічної оферти і вважаються її Додатками, що визначають зобов'язання для Сторін. У разі якщо умови, зафіксовані в тексті Публічної оферти, і умови, зазначені в Додатках (розділах Інтернет-магазину), відрізняються, Сторони керуються умовами, визначеними в Додатках. Продаж Товарів та Контенту Продавцем Покупцю регулюється цією Публічною офертою, а також Законом України «Про електронну комерцію», Законом України «Про захист прав споживачів», Правилами продажу товарів на замовлення та поза торговельними або офісними приміщеннями та іншими законодавчими актами в частині, що не суперечить специфіці електронної комерції.

Продавець має право без попереднього повідомлення вносити зміни в текст цієї Публічної оферти та/або Додатки. Такі зміни набувають чинності після їх публікації і застосовуються до будь-якого Замовлення, зробленого після їх публікації.

Продавець і Покупець підтримують зв'язок за допомогою використання електронної пошти, телефонного зв'язку (SMS і т.д), додатків, оголошень та/або повідомлень. Покупець погоджується, що всі повідомлення, дані або інша інформація, що надається в електронному вигляді, мають юридичну силу і прирівнюються до документів, складених в письмовій формі.

Зареєструвавшись до Інтернет-крамниці, Покупець надає свою згоду на отримання оновленої інформації, інформаційних бюлетенів з останніми новинами, новими надходженнями, спеціальними пропозиціями та оголошеннями про продаж через будь-які засоби зв'язку, включаючи електронні повідомлення (e-mail), SMS тощо (електронні комерційні повідомлення).

Якщо Покупець бажає відмовитися від розсилання електронних комерційних повідомлень, він повинен звернутися у Службу підтримки, зателефонувавши або направивши електронного листа на електронну пошту, що вказана на сайті Інтернет-крамниці, з проханням припинити направлення таких листів.

0
    0
    Ваш кошик
    Ваш кошик порожнійПовернутися в магазин